23 Haziran 2014 Pazartesi
Steven Seagal İstanbul Konseri

Hollywood Yıldızı Blues Band Konseri İçin Türkiye'de

Hollywood'dan tanıdığımız, dövüş filmleri ve aikido teknikleri ile ünlü aktör Steven Seagal blues müzikle ilgileniyormuş bayağı uzun bir süredir yeni öğrendik. Seagal, 2005 ve 2006 olmak üzere iki albüme imza atmış. Bunlardan birisi "Songs from the Crystal Cave" diğeri ise "Mojo Priest" albümleri. Her ikiside blues kategorisine giriyormuş, bir iki parçayı dinledik ve deyim yerindeyse hastası olduk :)

Filmlerinden bahsetmemize dahi gerek olmayan Seagal, çağımızın önde gelen döner tekmecilerine liderlik yapıyor aslında. Chuck Norris, Van Damme, Sylvester Stallone ve Jackie Chan tam akranları kendisinin. Ayrıca oradan buradan okuduğumuz yalan yanlış haberlere göre Chan ile çok yakın arkadaşlarmış Steven Seagal. Aikido sporunda bir oluşumu da mevcutmuş. Zaten videolarını izlerseniz düşmanı el hamleleriyle alt etme konusunda çok önemli tüyolar alabilirsiniz :)

Neyse diyelim ve konumuz olan müziğe dönelim. Seagal 16 Temmuz Çarşamba günü Türkiye'ye geliyor ve İstanbul'da bir konser verecek. Konserin yapılacağı mekan Harbiye Açıkhava Tiyatrosu olarak belirlenmiş ve 21:30'da başlayacak. Bilet fiyatları oturmak istediğiniz yere göre farklılık gösterse de gayet ekonomik ve bu fırsatı kaçırtmayacak seviyede. Temin edebileceğiniz mecra ise her zamanki gibi Biletix.

Albümler içerisinde yer alan parçalardan bazıları; Girl It's Alright, Not For Sale, Goree, The Light, Somewhere in Between, Dark Angel (ki bu bizim favorimizdir :)), Homesick diye gidiyor... Steven Seagal İstanbul konseri için açılan official web sayfasında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, Dark Angel'i dinleyebilirsiniz. Steven Seagal'in hayatını da kısaca özet geçmişler, yeterli bilgi mevcut.

Öğrencilerinin Sensei Take olarak bildiği Seagal, dinlemeye değer diye düşünüyoruz ve sizleri bu konserden haberdar edelim dedik ve yaptık :) Eğer giderseniz ve resim çektirirseniz sosyal medya da paylaşmayı ihmal etmeyin ki bu konser için dahi sosyal medya sayfaları açılmış durumda şuan. Kısa süre içerisinde de takipçilerini kazanmış sayfalar olduğunu söyleyebiliriz. Üç gün gibi bir zamanda 10 bine yaklaşık takipler kazanması konsere olan ilgiyi açığa çıkarıyor sanırım. Basında haberleri çıkmaya başlayan konseri kaçırmayalım, kaçırtmayalım :)

« Önceki yazı   Sonraki yazı »