KarabükSpor Web Sayfas

Süper Lig takımı olan Karabük Spor 1937 yılında kuruldu.

EyüpSpor Web Sayfası

Eyüp idman yuvası 1917 da padişah fermanı ile Cemal kılıç ve arkadaşları tarafından Eyüpte kurulan ilk Spor külübüdür bu ilk hareket ancak ikiyıl sürer savaşın çıkmasıyla külüp kapatılır daha sonra 1919 da milli mücadeleye spor önemli katkı sağlayınca Eyüp idman yuvası tekrar kurulur amaç hem gençleri spora kanalize etmek hemde milli mücadeleye destek olmaktır.

Bosphorus Entertainment

Yüksek standartlarda organizasyon hizmetleri sunan Bosphorus Entertainment, yenilikçi ve genç kadrosu ile güçlü oluşumlara imza atma felsefesiyle yola çıkmış dinamik bir yapılanmadır. Amacımız; ülkemizde sunulan ve yapılan organizasyonlar içerisinde lider konuma gelmektir.

Club Sedef Ada

İstanbul’daki Prens Adaları içinde en nezih ada olan Sedef Adası; yazın eğlence sektöründe Boğaz’a rakip olmaya başladı. Bu rekabet, bu sezon açılan CLUB ADA SEDEF ile daha da artacak. İstanbul’un ve Sedef Adası’nın en yeni mekanı CLUB ADA SEDEF, plaj, yeme-içme ve eğlence keyfini bir arada sunuyor.

Karpol

PushClean ™ çapı 3/4 inç olan bir tablet üründür. %100 doğal selülozdan (bambu ağıcından) yapılır. PushClean ™ kullanıcı ürünü kullanana kadar kuru tutulur. Kutu boyutu 10×10.5 dir ve hiç bir katkı maddesi içermeyen doğal bambu dokuma kumaştır.

Mandala

Kırk bin yıl öncesine dayanan Mandala, yaşama çekilmek istenen şeyleri elde etmek amacıyla mağara duvarlarına çizilen daire içine alınmış resimlerde görüldü. “Manda” Enerji/Öz, “La” Kap, Mandala’ya özetle;

MissFE

Sanatçı, yarattığı karakterde söylemek istediklerini, insanların içinde hapsettiği tezatları, müziklerin ezgilerini renklerle tuvallerine taşıyor. Resimlerinin belirgin özelliği, içinde yaşattığı hikayeler, coşkulu çizgiler ve canlı renkler..

Taş Ev Yap

Ege kıyısının en özel bakir bölgesi Karaburun uçsuz bucaksız yeşil zeytin alanları,bereketli denizi ve manzası ile günümüzde ulaşımın en kolay yolu Otobanın açılması ile popileritesini kazanmıştır.

PaperCut

Bu teknoloji de Çoğaltma, Yazdırma, Tarama, Fakslama gibi makineyle yapılabilen tüm işlemleri bir “Baskı Yönetim Sistemi” ile denetim altına almamızı sağlıyor

İstiklal Spor Klübü

İstiklal Spor klübü 1921 yılında yenimahalle'de İstiklal İdman yurdu olarak kurulmuştur.

Değişken Veri

Yes Bilişim 2011 yılında kurulmuş olup, Tecrübeli yönetici kadrosu, genç ve alanında uzman ekibiyle iş ortaklarına ve müşterilerine bilişim yelpazesinin geniş çerçevesinde pratik ve hesaplı çözümler üretmektedir.

Nehir Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz bir aile işletmesi olup profesyonel ekibiyle siz öğrencilere en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli hizmet kalitesini geliştirmektedir.

Baydan Ayakkabı

1990 yılında Türk ayakkabı sektörüne çağdaş üretim tesisleriyle Dogati markasıyla adım atan Baydan ayakkabı sanayi, kurucusu Ramazan Baydan`ın, çocukluk yıllarından başlayan 30 yıllık önemli bir geçmişe sahip

Yeni Nesil Gelişim Derneği

AMACIMIZ: Hiçbir ayrım yapmaksızın çocukların ve gençlerin kültürel, sosyal, sivil ve ekonomik alanlarda gelişimlerine destek vermek

Sinyal Teknik

Faliyetlerimiz, ışıklı kolon,ikaz lambası, tepe lambası, uçak ikaz lambası, borulu korna, elektronik ve motorlu siren imalatı ve tüm bu ürünlerin servis hizmetleri konularında gelişerek devam etmektedir.

Kamelot Enerji

Kamelot Enerji; Türkiye’ de 28 Şubat 2011 tarihinde faaliyetine başlamıştır. Türkiye faaliyetleri; Kömür, gübre, kimyasal maddeler ve metal ithalatını gerçekleştirmektir.

BTT Marine

Başarının vazgeçilmez bir amaç olduğunu benimseyen BTT MARINE, kuruluşundan bugüne kadar ve bundan sonra da,aldığı işlerde başarılı olarak, müşterilerine maximum değer katmayı hedeflemektedir.

ARB Metal

ARB Metal Boru&Profil üreticileri ile olan ilişkilerini daha da ileriye taşımak, elde etmiş olduğu tecrübeleri müşterileri için avantaja çevirmek amacındadır.

YKC Project

YKC Proje Danışmanlık ve Organizasyon A.Ş. 2013 yılında kurulmuştur. Kurucu ortaklarının kurumsal iş hayatı ve uzun yıllar süren çalışmalarından gelen deneyimleriyle yola çıkmış bir kurumdur.

Ofsis

Ofsis büro, ofis makineleri hakkında müşterilerine destek vermektedir.

Başakşehir | Sogüp

Başakşehir ilçesinde, ilköğretim çağındaki dezavantajlı çocukların, yaratıcılığını, yenilikçilik ve girişimcilik kapasitelerini arttırarak, bilinçli, sağlıklı, özgüveni yüksek, kendi yeteneklerinin farkında olan, beceri ve yetkinliklerini sürekli geliştiren, kendine yetebilen özgür bireyler yetişmesine katkıda bulunmak.

Kaya Event | Selçuk Kaya

Ajansımız stratejileri şirketi olarak ülkemizin önde gelen sanatçılarına ve kurumlarına, menajerlik, organizasyon, basın danışmanlığı ve iletişim hizmetleri vermektedir. Ayrıca ulusal ve uluslararası birçok organizasyonun yapımcılığını ve koordinasyonunu da üstlenmektedir..

YES Bilişim

Yes Bilişim 2011 yılında kurulmuş olup, Tecrübeli yönetici kadrosu, genç ve alanında uzman ekibiyle iş ortaklarına ve müşterilerine bilişim yelpazesinin geniş çerçevesinde pratik ve hesaplı çözümler üretmektedir.

Elektroser

Elektroser Şirketler Grubu: Rex-Rotary marka Fotokopi, Faks ve Baskı Makineleri Türkiye tek mümessili olan Elektroser Şirketler Grubu, 1981 yılından bu yana kopyalama işlemlerinizde ihtiyacınıza göre ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktadır

BSide

Zengin menüsüyle ve özellikle güne özel çorbalarıyla çok kısa zamanda müdavimlerini oluşturan Bside, kaliteli servisiyle fark yaratmayı hedefliyor. Barbaros Bulvarı gibi yoğunluğun yaşandığı caddede insanlara bir kaçış noktası ve lezzet durağı olan Bside tatlılarıylada göz dolduruyor.

Profesyonel Anne

Anne ile bebeğin hastaneden ilk eve geldiklerinden itibaren huzurlu bir ortama ihtiyaçları vardır.Çoğu Anne eşi ve bebeği ile yalnız olmayı tercih eder.Sadece ihtiyacı olduğunda yanında bir kişinin yardımını arzu eder.

Sport Gale

We assist properties in determining value, identifying and obtaining appropriate sponsors. Similarly, corporations work us to identify properties that may assist them in achieving their corporate goals and objectives. We offer sponsorship consulting services to help brands to maximise the return from their sports sponsorship partnerships.

British Side

2006 yılında British Council deneyim ve tecrübesine sahip yönetici ve eğitmenler tarafından kurulan British Side, Kurumsal Eğitimler’de de en çok tercih edilen kurum olma özelliğine sahip. Kaliteli eğitim ve profesyonel danışmanlık hizmetleri ile British Side, Türkiye’nin sektöründe ileri gelen kurumlarına İngilizce eğitimleri konusunda destek sağlıyor.

İletişim PR | Suat N. Filiz

İletişim pr kurulmasındaki en önemli omurgasının; ahlaki,insani degerler ile yaptığı işlere saygı duyan, çalışan bir kurum olmasıdır. Şirket yapılanmasını ilk günden itibaren entegre iletişim çözümleri sağlamak üzere inşa etmiştir.

Swim Baby

Swimbaby bebeklere ve okul öncesi çocuklara doğuştan sahip oldukları dalış ve su altında nefes tutma refleksini, verilen komutlar sayesinde kullanmalarını öğreten, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini destekleyen bir su aktivitesidir.

Semih Doğruer

2013 Yılı İtibari ile Semih DOĞRUER NİSANTASİ markası adi altında Nişantaşında kendi Tasarım ve Yapım Atölyesini kurmak suretiyle çalışma hayatına devam etmektedir.

BVG Proje

BVG Proje Ajansı; sivil toplum, özel sektör ve kamu sektöründe faaliyet gösteren kurum/kuruluşlar için farklı kaynak modellerine ve uygulama yapılarına sahip projeler geliştiren, bu alanda akademik ve sektörel çalışma yapan uzmanlarca kurulmuş bir proje geliştirme ajansıdır.

Melisa Erkol

Çalışma hayatında önceliği her zaman sıradanlıktan uzak tasarımlar yapmak olan melisaerkol, uzun yıllardır gelin aksesuarları tasarlayan annesinden de ilham alarak kişiye özel şapka ve aksesuarlar tasarlamaya başladı

Orduspor

1967 ylın da kurulan Ordu Spor Kulübü 2013 resmi web sitesini yenileyerek taraftarlarına daha fazla hizmet sunmayı amaçlıyor.